MIRANDA TWAI Z CISARSKEHO MLYNA

Hodowla DOBRY ROK FCI powstała w 1989 roku . Psy są naszą pasją dla której poświeciliśmy swoje życie .Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i poznania naszych milusińskich .Choć psy w naszym życiu były od dzieciństwa to przygodę z hodowlą psów rasowych pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce oddział Łódź zaczęliśmy w 1989 roku . Pierwszym naszym rasowym psem była bokserka Alfa . Osiągała ona bardzo duże sukcesy na wystawach i w bardzo krótkim czasie została Championką Polski. Dzięki wsparciu ówczesnego kierownika sekcji Bokserów pana Marka Lewandowskiego który pomógł nam dobrać odpowiedniego reproduktora doczekaliśmy się jednego miotu . Owocem tego połączenia był bardzo udany miot gdzie na 6 szczeniąt aż 4 zostały Championami Polski .W następnych latach w naszym domu pojawiły się przepiękne psy rasy Sky Terrier .Mimo swojej wspaniałej urody ale trudnego charakteru nie są to psy dla wszystkich . Posiadaliśmy przepięknego psa z nie istniejącej już hodowli Hubertówka . Nasz Faraon Hubertówka miał na swoim koncie wielkokrotne Zwycięstwa wystaw Międzynarodowych i Krajowych , był wielokrotnym Zwycięzcą Grup oraz BIS.
Pierwszy Cavalier King Charles Spaniel pojawił się w naszym domu w 2002 roku po ponad dwu letnim poszukiwaniu .Była to suczka MIRANDA Twai z Cisarskeho Mlyna z nie istniejącej już hodowli Pani Iriny Severowej z Czech . W Mirandzie zakochaliśmy się całkowicie i jest dla nas do tej pory wzorem przedstawiciela w tej rasie . Miranda bardzo szybko zdobyła uznanie sędziów wygrywając na wielu wystawach i uzyskując tytuły Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski , Młodzieżowe Zwycięstwo Europy 2003 . Miranda była naszym fundamentem hodowli tej rasy i jest we wszystkich rodowodach naszych psów . Dzięki niej wyhodowaliśmy wiele cudownych psów  które są rozpoznawalne do tej pory na całym świecie . W międzyczasie do naszej hodowli sprowadziliśmy przepiękne importowane psy z czołowych Angielskich hodowli JCH PL ,CH PL Clopsville Las Vegas oraz CH PL MULTI BOG , BIS 1 Toraylac Mastermind oraz jednomaściste z doskonałych hodowli Francuskich  suczkę BT  Jun CH PL , Macedonian Champion , 2 x CACIB O My Darling Clementine Du Jardin De Claire oraz RU chłopca  Ortwin De La Geode . Ostatnio dołączył do naszej rodziny przepiękny chłopiec BT z Rosji  JCH PL , 1xCACIB , 1x CWC LAVIRA VICTORIS ZHEROM BIZU .
Cavaliery z naszej hodowli Dobry Rok są rozpoznawalne na całym świecie a na swoim koncie posiadają tytuły Zwycięzca Świata , Int Championaty , Championaty oraz wiele Zwycięstw Wystaw Specjalistycznych w wielu krajach .
Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych psów i zapoznania się z wycinkiem sukcesów  nie których psów  z naszej hodowli w kraju i za granicą.

WW-09,BISS INT.CH,PL JCH, PLJW-07 FIN & EST & LV CH (5 x Cacib) AMARETTO Dobry Rok
Young Winner Club of Poland Young Champion Poland Champion Poland MAJA Dobry Rok
AKC CH ,MŁ CH PL , CH PL MAX DOBRY ROK
AKC CH BIS JUNIOR ,CH.PL Lazycroft's Cluedo
Young Champion of Poland , Junior World Winner Club of color Love Story Dobry Rok
JCH PL CH PL Sweet Glance Dobry Rok
European Junior Winner 2003 Young Champion Poland Champion Poland MIRANDA Twai z Cisarskeho Mlyna
JCH PL ,CH PL Kiss Me Dobry Rok
CHAMPION POLSKI Joker Dobry Rok
AKC CH Bel Esprit Maison Du Soleil Dobry Rok
Can Ch.& Am GCh. & UKC Ch. Borys Dobry Rok THDN, CGC
AKC CHAMPION Baffi Dobry Rok
Can Ch.& Am GCh. & UKC Ch. Borys Dobry Rok THDN, CGC
Can Ch.& Am GCh. & UKC Ch. Borys Dobry Rok THDN, CGC
AKC CH Caylee Dobry Rok FCI
Can Ch.& Am GCh. & UKC Ch. Borys Dobry Rok THDN, CGC
AKC CH MC.LAREN Dobry Rok
Borys Dobry Rok is now #1 Cavalier in limited showing in Quebec Canada 2017
BEL ESPRIT MAISON DU SOLEIL DOBRY ROK
AKC CH MC.LAREN Dobry Rok
AKC CH Tajfun Dobry Rok
Rozalia Dobry Rok FCI
From left boy REX Dobry Rok and in the middle ruby girl MAJA Dobry Rok
AKC CH , CH PL ,J CH PL Max Dobry Rok
Piotruś Pan Dobry Rok mieszka w Anglii
Sukcesy chłopca od nas Piotrusia Pana DR mieszkającego Anglli
Piotruś Pan Dobry Rok i kolejny sukces w Anglii